AGROFARM - 410 - 430 G Základní informace

AGROFARM - 410 - 430 G

Agrofarm: Snadná cesta k úsporám

Řada traktorů Agrofarm je koncipována speciálně pro pícninářské, polní, ale i další farmářské práce a nabízí konkrétní výhody v kompaktní střední třídě: vysoká flexibilita, nízké těžiště, výborná obratnost, perfektní přehlednost, manévrovatelnost, stejně tak jako maximální hospodárnost a produktivitu. To vše pak tvoří výborný poměr kvality a ceny.

Agrofarm je univerzální traktor, který se dodává s praktickým zařízením. S hospodárnými a spolehlivými motory DEUTZ ve dvou výbavových verzích odpovídá tento stroj požadavkům každého zemědělského podniku - malého i velkého. Díky různým variantám střechy kabiny a nízké světlé výšce stroje je Agrofarm vhodný i pro malé podniky s nízkým vjezdem do stáje. V praxi osvědčené převodovky, profesionální hydraulika a neporazitelně nízké náklady na údržbu činí z Agrofarmu opravdový všestranný talent.

Stručná charakteristika

Nejnovější motory DEUTZ s elektronickým řízením motoru a možností uložení otáček motoru, vyznačující se ekonomickým provozem, vysokou spolehlivostí a rovnoměrným výkonem v celém spektru otáček. Živý motor s vysokým krouticím momentem a nízkou spotřebou paliva.

Dle požadavků praktického použití lze volit mezi moderní, plně synchronní převodovkou Synchronshift s 20 převody vpřed i vzad a převodovkou Duospeed se dvěma stupni pod zatížením a celkem 40 převody vpřed i vzad. Při volbě převodovky ECO Speed je maximální rychlost dosažena při redukovaných otáčkách motoru. Na přání a v závislosti na výbavě je možné dodat i elektrohydraulickou reverzaci s nastavitelnou citlivostí změny směru jízdy. Praktická technologie s výborným rozsahem rychlostních stupňů.

Výkonná hydraulika se zvedací silou až 5 300 kg. Až tři přídavné okruhy usnadňují práci a zvyšují použitelnost traktoru. Pohodlné ovládání pomocí samostatných pák.

Na přání dodávaná integrovaná přední ramena se zvedací silou max. 1 800 kg a přední vývodový hřídel s 1 000 ot./min. výrazně zvyšují použitelnost traktoru Agrofarm.

Čtyřrychlostní vývodový hřídel - úsporný a efektivní při každé práci.

Vysoká manévrovatelnost je garantována velkým úhlem natočení kol o 55°. S minimálním poloměrem otočení pouze 3,55 m je Agrofarm snadno manévrovatelný i na těch nejmenších dvorech. Dynamické přední blatníky je možné dodat na přání. Komfortní, dobře vybavená kabina s tónovanými okny a sluneční clonou pro pohodlnou a příjemnou práci s traktorem. Ergonomické, lehce ovladatelné a dobře uspořádané ovládací prvky. Klimatizace na přání. Skloněná kapota umožňuje perfektní výhled především na vpředu připojená zařízení. Bezpečná práce a manévrování i v nejmenších prostorách.