AGROKID - 210 - 220 - 230 Základní informace

AGROKID - 210 - 220 - 230

Agrokid - malý pomocník s velkým srdcem

Všestrannost je u kompaktních traktorů jedna z nejdůležitějších vlastností. DEUTZ-FAHR Agrokid je díky svým kompaktním rozměrům a bohaté výbavě více než jen všestranný. Desítky zákazníků z řad obcí ale i soukromých osob a malých farem si každý den cení jeho vynikajících vlastností. I u nejmenšího z rodiny DEUTZ-FAHR je základem výkonný, ale úsporný motor, který dodává traktoru dostatek síly pro všechny typy práce. Převodovka s 12 stupni vpřed i vzad a maximální rychlostí 30 km/h poskytuje dostatek převodů pro každou práci. Možnost vybavení traktoru až 3 vývodovými hřídelemi a předním tříbodovým závěsem umožňuje uživatelům traktor vybavit až 3 přídavnými zařízeními. Díky těmto možnostem v podstatě není práce, kterou by nezvládl. Sečení trávy, mulčování, čištění komunikací,  zametání ale i například obdělávání menších polí není pro Agrokid problém.

Základní informace

Typ kW/k Hmotnost
210 29/33 1.600
220 32/43 1.640
230 37/50 1.700

 

Do Agrokidu s řidičským průkazem skupiny B.

Vzhledem k nízké hmotnosti traktorů Agrokid není nutné mít speciální řidičské oprávnění na traktor. Pro řízení Agrokidu plně dostačuje řidičské oprávnění skupiny B! Fakt, který jistě každý ocení.

Agrokid je ten správný traktor nejen pro malé farmáře, ale i pro obce, případně velké podniky, které potřebují pravidelně provádět údržby okolních zpevněných i nezpevněných ploch. Možnost použití široké nabídky standardního traktorového příslušenství z něj dělají opravdového univerzála.