AGROPLUS - 320-330-410-420-430 Základní informace

AGROPLUS - 320-330-410-420-430

Jednička na evropském trhu speciálních traktorů

Jedna modelová řada. Tři varianty. Nespočet různých modifikací. Verze s kabinou i bez. Extrémně úzké i širší stroje s nízkým těžištěm. Výkonné tří a čtyřválcové turbomotory. DEUTZ-FAHR Agroplus V/S/F je řada jedinečných traktorů pro speciální použití v zemědělství i komunální sféře. Již několik desetiletí je DEUTZ-FAHR jedničkou v této oblasti a tuto pozici si neustálými inovacemi udržuje s náskokem i dnes.

Tři varianty, tři různá určení
Speciální traktory Agroplus se vyrábějí ve třech provedeních – V, S, F. Agroplus V je nejužší ze jmenované trojice. Díky extrémní minimální šířce 111 cm a poloměru otočení pouhých 3,4 m je tento stroj vhodný především do vinic s úzkým sponem od 1,2 m.

Agroplus S je o něco širší sourozenec modelu V. Šířka stroje se pohybuje podle typu pneumatik mezi 122 a 144 cm.  Tento malý rozdíl ovšem významně přispívá ke stabilitě stroje. Agroplus S je tak vhodný do vinic s klasickým sponem a do sadů. Agroplus F je nejširší ze zmíněné trojice. Jeho obrovskou výhodou je právě šířka, která mu dodává vynikající stabilitu. Proto se tento model hodí do komunální sféry, do sadů a do oblastí, kde je vyžadována malá šířka a přesto vysoká stabilita.

Tři nebo čtyři válce - máte na výběr
Všechny tři modely se vyrábějí jak v tříválcovém, tak ve čtyřválcovém provedení, ve výkonovém rozsahu od 82 do 106 k. Modely Agroplus V a S mají v nabídce dva tříválce o výkonu 82 a 90 k a tři čtyřválce o výkonu 85, 95 a 106 k. Model Agroplus F se nabízí pouze se slabším tříválcem a se jmenovanými čtyřválci.

Výbava jako u klasického traktoru
I přes velmi kompaktní rozměry jsou všechny tři varianty vybaveny plnohodnotnou traktorovou technikou. Nechybí tak výkonný hydraulický systém s tandemovým čerpadlem. Zadní tříbodový závěs má maximální zvedací kapacitu až 3 000 kg, přední 1 500 kg. Traktory mohou disponovat až pěti hydraulickými okruhy. Ovládací koncept celého traktoru je založen na několika jednoduchých principech a nevyžaduje zdlouhavé školení. Ergonomické uspořádání všech prvků do funkčních skupin umožňuje ovládat traktor bezpečně a snadno.

Bohatá standardní výbava
Traktory DEUTZ-FAHR Agroplus jsou již ve standardu dodávany s bohatou výbavou jako je například 100% uzávěrka diferenciálu, výkonné topení, tři dvojčinné hydraulické okruhy a další. Na přání se dodává klimatizace, powershiftová převodovka, elektrohydraulická reverzace, přídavné hydraulické okruhy a spousta dalších výbavových prvků. O bezpečnost se starají mokré kotoučové brzdy na všech 4 koleh.

Traktory Agroplus V/S/F jsou špičkové stroje se speciálním posláním, které si našly tisíce zákazníků po celém světě. Díky nespočtu modifikací si každý může vybrat tu správnou verzi pro své specifické podmínky.