Sněžné frézy

Sněžné frézy YANMAR splňují ty nejvyšší požadavky jak na kvalitu, tak na výkon. Produktová řada YSR je rozdělena na kompaktní a profesionální stroje.

YANMAR YSR kompaktní sněžné frézy

Sněžná fréza YanmarKompaktní, ale přesto výkonné a jednoduché stroje! Přesně takto je možné popsat sněžné frézy YANMAR o výkonu 6,9 - 9,8 koňských sil. Všechny modely jsou konstruovány tak, aby byly schopny odklidit jakýkoliv typ sněhu bez nutnosti přenastavování stroje. Řada YANMAR YSR dává na výběr modely s koly i s pásy. Díky širokému výkonovému spektru si tak můžete vybrat stoj tak, aby přesně odpovídal Vašim požadavkům.

Robustní materiály

YANMAR používá pro veškeré náchylné části pevné slitiny tak, aby nedošlo k jejich zlomení. Použití těchto materiálů na převodovky podvozkové součásti a další díly výrazně prodlužuje životnost těchto strojů a snižuje náklady na jejich údržbu.

Sněžná fréza Yanmar                    Sněžná fréza Yanmar 

Ovládání stroje

Ovládací panel je rozdělen tak, aby dále usnadňoval používání stroje. Páčky na ovládání plynu, rychlosti a komínu se nacházejí na pravé straně panelu. Díky tomu můžete provádět nastavení i během jízdy pomocí jedné ruky.
Bezpečnostní spouštěcí spojka se nachází na levé rukojeti. Jakmile dojde k jejímu uvolnění, celý stroj se zastaví, aby nemohlo dojít ke zranění.

Bezpečnostní spouštěcí spojka Yanmar                Bezpečnostní spouštěcí spojka Yanmar

Yanmar YSR profesionální sněžné frézy

Profesionální nástroje pro ty, kteří chtějí výkon bez kompromisů!

Snadné ovládání

Sněžná fréza YanmarStačí pouze aktivovat spojku pojezdu a frézy. Spojka frézy se poté uzamkne a vy tak máte volnou pravou ruku pro ovládání stroje za provozu. Rychlost, nastavení frézy nebo komínu tak provádíte bez nutnosti zastavení.

Elektrické nastavení frézy

Sněžná fréza YanmarSérie profesionálních sněžných fréz od YANMARu disponuje elektrickým ovládáním frézovacího modulu. ten je možné za chodu posouvat a zajistit  vždy přesné nastavení stroje vzhledem k povrchu. I proto jsou tyto stroje tak výkonné.

Elektrické ovládání komínu

Sněžná fréza YanmarKomín u profesionálních fréz se nastavuje bezproblémově elektricky. Stačí pouze stisknout tlačítko. U modelu YSR1650DX je možné elektricky nastavit i úhel koncového deflektoru.