Závěsná technika DEL MORINO

DEL MORINO je tradiční italský výrobce kvalitní zemědělské techniky s tradicí již od roku 1875. V současnosti firma dodává kvalitní a prověřenou zemědělskou a zahradní techniku do celého světa. Společnost Del Morino je a vždy byla zaměřena na celkovou kvalitu dodávaných strojů a tím se pyšní dodnes. Nejenom díky tomu se prodeje jejích strojů každým rokem zvyšují a společnost se neustále rozrůstá.
Hlavními produkty v oblasti zemědělské a zahradní techniky jsou horizontální i vertikální mulčovače, rotační sekačky, rotavátory, kultivátory, vyorávače brambor, pluhy a další produkty pro zpracování půdy. V oblasti komunální techniky firma dodává sněhové radlice, sypače, přepravní boxy a podkopy pro upevnění na tříbodový závěs traktoru. Většina produktů je určena pro traktory o výkonu od 12 do 100 koňských sil.

 

Del MorinoDel Morino zemědělská a zahradní technikaDel MorinoDel MorinoDel Morino výrobaDel MorinoDel Morino zahradní a zemědělská technikaDel Morino zahradní a zemědělská technikaDel Morino