Servis / Náhradní díly

Originální náhradní díly

Aby byl zajištěn stabilní výkon a dlouhá životnost Vašeho traktoru YANMAR, je nutné používat originální náhradní díly. To samé platí i pro opravy a údržby traktorů YANMAR. Dostupnost náhradních dílů je zajištěna propracovaným logistickým systémem. Veškeré náhradní díly se nacházejí ve skladech v Kobe v Japonsku. Odtud jsou dopravovány letecky do Evropské centrály v Amsterdamu a pak dále do celé Evropy. Díky tomu Vám budou náhradní díly vždy rychle k dispozici.

Technická podpora

Specializovaná technická podpora na špičkové úrovni patří je nedílnou součástí servisních služeb YANMAR Česká Republika. Přímo v sídle společnosti, ale v případě potřeby po celé České Republice pomáhá náš tým řešit nestandardní problémy a závady. I díky přímému napojení na výrobce jsme proto schopni vyřešit i ten nejsložitější problém který by mohl nastat.

Kvalitní autorizovaný servis

Rychlost, spolehlivost a dostupnost jsou základními atributy efektivního zákaznického servisu. Kvalitní diagnostika závad pomocí nejmodernějších technologií významně snižuje náklady na opravu i ztráty z prostojů. V roce 2011 otevřela společnost Y-CZ s.r.o. nové moderní servisní zázemí, které splňuje nejpřísnější evropská kritéria. Toto disponuje dostatečným počtem diagnostických zařízení a nástrojů. Naši servisní technici jsou připraveni rychle vyrazit ke vzniklé závadě. V případě závažnějších problému mají navíc k dispozici vlastní technickou podporu přímo napojenou na výrobce.

Všichni servisní technici jsou průběžně vzděláváni přímo u výrobce. K dispozici mají komplexní technickou knihovnu s informacemi na všechny do Evropy oficiálně dodávané stroje. Díky dostatku servisních informací je tak možné významně zvýšit přesnost diagnostiky a rychlost a efektivitu oprav.

Po celé Evropě je sít‘ servisních zastoupení. Je jedno, kde se právě nacházíte. Vždy najdete někde v okolí servis YANMAR s vyškolenými pracovníky, tak aby byla zaručena kvalita práce.

Servis i dodávky náhradních dílů se vztahují
pouze na stroje oficiálně dovezené do Evropské unie!!!

Seznam oficiálně dovezených strojů najdete na této stránce:

https://www.yanmaragriculture.eu/Grey-market-tractor-notice/