TECHAGRO 2016

TECHAGRO 2016

Publikováno: 18. 4. 2016

Již po třetí měla široká i odborná veřejnost možnost vidět zemědělské a komunální stroje Yanmar, zastoupené na českém trhu naší společností Y-CZ s.r.o., na mezinárodním veletrhu TECHAGRO v Brně. Stejně jako na předešlých ročnících byla účast jak vystavovatelů, tak zájemců o zemědělskou a komunální techniku hojná. Expozici strojů Yanmar jste již tradičně mohli najít v pavilonu B. Na výstavní ploše jste měli možnost si prohlédnout osvědčené modelové řady GK s EF 200 a nechyběla ani novinka roku 2016 Yanmar SA 424.

 

Stálicí na českém trhu je řada kompaktních traktorů GK o výkonu 16 až 20 koní. Své uplatnění nachází tyto stroje v soukromém sektoru, vinohradu, ale i při údržbě obcí a areálů firem. Kompaktní rozměry, šířka od 920 mm ve spojení se vznětovým tříválcovým motorem Yanmar a bohatá výbava doplněná o hydraulické okruhy, zadní i přední vývodovu hřídel, kabinu s topením a ventilací ho řadí mezi přední hráče na trhu kompaktních malotraktorů.

K vidění byla dále verze EF 233 M v provedení do vinohradu. S ideálním výkonem 34 k, účinnou mechanickou převodovkou a šířkou stroje od 118 cm vyvolala zájem nejen přítomných vinařů. Model EF 235 H s hydrostatickou převodovkou a prostornou kabinou zase budil rozruch u zákazníků z kruhů technických služeb a měst.

Novinkou pro rok 2016 se stal subkompaktní Yanmar SA 221 a SA 424. Malotraktor dodávaný výhradně s hydrostatickou převodovkou nabízí dostatečný výkon 21 a 24 koňských sil. Skvělý poměr hmotnosti stroje s výkony tříbodového závěsu a čelního nakladače ho předurčují pro využití na malých farmách, ve stájích, firemních areálech, ale rovněž u zákazníku ze soukromého sektoru, kteří udržují zahradu větších rozměrů. Modelová řada SA nabízí také velmi líbivý design doplněný funkčním ovládáním, které hravě zvládnou i naše křehké polovičky. Vše doplňuje velmi zajímavá cena s možností výhodného financování, která urychlí rozhodování při koupi a následně usnadní Vaše každodenní práce.

Všem návštěvníkům děkujeme za jejich zájem na stánku Yanmar a těšíme na další shledání!

Váš Yanmar tým.

 

Fotogalerie z veletrhu TECHAGRO 2016