Země živitelka 2017

Země živitelka 2017

Publikováno: 5. 9. 2017

Novinky, novinky a další novinky…

Poslední víkend v srpnu, od čtvrtka do úterý. Těchto šest dní si minimálně každý zemědělec spojí s mezinárodním agrosalónem Země živitelka. Letos to byl již 44. ročník nesoucí podtitul „Cesta zemědělstvím“. Byl to ročník plný novinek ze všech oborů spjatých se zemědělstvím a českým venkovem. Desítky tisíc návštěvníků si mohlo prohlédnout expozice českých i zahraničních vystavovatelů. S novinkami přišla i společnost Y-CZ s.r.o., kdy na zcela nové výstavní ploše představila nové značky, které nyní výhradně dováží do České republiky –  YANMAR, SAME a Lamborghini.

Expozice společnosti Y-CZ s.r.o. hrála červenobílými barvami. Třešničkou na dortu byla novinka od japonského výrobce YANMAR – model YT 347, který získal prestižní ocenění Zlatý klas 2017!

„Velice si tohoto ocenění vážíme a děkujeme všem zemědělcům za podporu. Doufáme, že budou s našimi stroji spokojeni minimálně tak, jako my s oceněním Zlatý klas“ řekl hrdě Václav Zámečník, vedoucí prodeje společnosti Y-CZ s.r.o.

Touto cestou by chtěl tým společnosti Y-CZ s.r.o. poděkovat svým, zákazníkům, obchodním partnerům a příznivcům značky YANMAR za jejich návštěvu, projevený zájem a podporu.

Ing. Jiřina Baštýřová, jednatelka společnosti