Představujeme YANMAR Chytrý traktor

Publikováno: 13. 5. 2019

Jak udělat ze špičkového stroje ještě lepší? Společnost Y-CZ s. r. o. představuje unikátní koncept YANMAR Chytrý traktor. Prémiová řada traktorů Yanmar YT 235 byla doplněna o unikátní nadstavbu. 

Ta na jedné straně zahrnuje kompletní telematický systém, který eviduje nejen pohyb stroje, ale dokáže také rozlišit jednotlivé pracovní operace a přejezdy mezi nimi. Dále eviduje veškeré provozní údaje traktoru včetně reálné spotřeby. Informace jsou zároveň zobrazeny i obsluze traktoru na komfortním barevném dotykovém displeji. Chytrý traktor nezapomíná ani na pohodlí a bezpečnost obsluhy – řidič i prováděné operace jsou automaticky detekovány, v prostoru kabiny je k dispozici Wi-fi pokrytí a pro případ nenadálých situací je k dispozici nouzový SOS signál přenášený nastavenému příjemci.

Jak je patrné, toto řešení je určeno především pro obce, technické služby měst a podniky služeb. Systém přináší kompletní evidenci provozu a výstupy z něj si může nastavit každý dle potřeby.

YANMAR Chytrý traktor můžete aktuálně vidět na výstavě komunální techniky Demo Green ve Vyškově 22. – 23. 5. 2019 v expozici společnosti Alfa Profi s. r. o., dále pak na všech podnicích seriálu Paragan jump Tour 2019. Chytrý traktor vám pod domluvě rádi ukážeme i ve vašem provozu. Kontaktujte nás nebo naše obchodní partnery.

Akční nabídka CHYTRÝ TRAKTOR