Tradiční setkání ovocnářů s naší účastí

Tradiční setkání ovocnářů s naší účastí

Publikováno: 23. 1. 2015

Ve dnech 20. – 21.1.2015 se konal již 58. ročník tradičního setkání ovocnářů v Hradci Králové. Celá akce probíhala v kongresovém centru ALDIS. Dvoudenní program byl složen z nejrůznějších přednášek zabývajících se problematikou pěstování ovoce a zeleniny. Portfolio našich produktů zahrnuje i stroje pro ovocnáře, proto jsme rádi přijali pozvání k prezentaci na této akci.

 

Z řad nosičů byl k vidění DEUTZ-FAHR Agroplus S 320 DT od tradičního výrobce traktorů pro ovocnáře a vinaře SDFG. Jeden z předních výrobců traktorů je schopen dodat stroj o výkonu až 100 k při šířce stroje od 1 100 mm. Pro menší výměry je pak ideální praktický traktor japonského výrobce Yanmar EF 233 M, který se pro svou spolehlivost a nízkou spotřebu využívá v nejednom vinohradu a sadu.

Nabízené příslušenství za traktory představují mulčovače, kultivátory a rotavátory od výrobce Del Morino. K vidění byl také robustní mulčovač od italského výrobce ORSI, který nabízí sortiment mulčovačů od lehkých a kompaktních strojů až po těžké polofrézy.

Pro všechny stroje, které byly na setkání k vidění, je důležité i servisní a prodejní zázemí. Tyto služby spolehlivě zajišťuje společnost HROT Holovousy se sídlem v Holovousech u Hořic.