YT2 - YT235 Základní informace

YT2 - YT235

Ve společnosti Yanmar víme, že požadujete optimální komfort pro řidiče, jednoduchou údržbu a co nejuniverzálnější použití. To vše nabízí design a konstrukce nových traktorů YT2.

Nové modely využívají motor s nejmodernější technologií, převodovku prověřenou přímo v terénu a špičkově vybavenou kabinu řidiče. Tyto odolné a spolehlivé traktory jsou navrženy k tomu, aby poskytovaly optimální výkon pro široké použití, jako jsou úpravy terénu, lehké stavební práce a údržba ve městech.

Jedinečné vlastnosti motoru

  • Systém common rail pro přesné elektronické řízení vstřikování paliva
  • Chlazená recirkulace pro snížení emisí oxidů dusíku
  • Filtr pevných částic pro zachycení škodlivých složek výfukových plynů
  • Hydrostatická převodovka pro plynulé změny převodů v celém rychlostním rozsahu
  • Interval údržby fi ltru pevných částic v délce 6000 h

 

Flexibilní ovládací prvky

Ovládání pomocí zdvojeného pedálu umožňuje snadno přecházet mezi jízdou vpřed a vzad a jednoduchým elektrickým přepínačem lze snadno aktivovat a deaktivovat pohon dvou nebo čtyř kol. Traktor YT235 nabízí funkci Bi-Speed pro snazší otáčení s menším poloměrem.

Všestrannost nových modelů YT2 ještě víc podtrhuje nosnost zadních ramen až 1350kg a široká řada příslušenství s možností montáže na přední i zadní část traktoru.

Maximální komfort

Společnost Yanmar si je dobře vědoma, jak důležitá je obsluha stroje. Kabina traktorů YT2 je proto navržená tak, aby zajišťovala maximální pohodlí, ochranu a izolovala řidiče od hluku, prachu a rozmarů počasí. Ničím nerušený výhled směrem dopředu zajišťuje bezpečnou práci a hladina hluku v kabině je nižší než 85 dB (A). Plochá podlaha kabiny zajišťuje obsluze dostatek prostoru a pohodlné pracovní prostředí i při dlouhých směnách.

Akční sestava CHYTRÝ TRAKTOR

Čelní nakladač YL 310

Mezinápravová sekačka YANMAR 

Fotogalerie produktu